0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon 3D Özel Kesim Rozet

 3d özel kesim rozet

Firmanızın özel günleri ya da personellerinizi onurlandırmak için kullanabileceğiniz 3d özel kesim rozet ürünleri ile hem markanızı daha belirgin bir şekilde ifade edebilirsiniz. Model promosyon kendi bünyesinde toptan 3d özel kesim rozet imalatı yapabilmektedir, bu sayede sizlere özgü ve her ebatta toptan rozet üretimi promosyonlarında en ucuz rozet fiyatını sizlere sunar.

3d özel kesim rozet aynı zamanda yaygın bir promosyon ürünüdür, eğlenceli tasarımları markanız ya da sloganınız ile birleştirip şık bir aksesuar haline getirdiğinizde her yaştan insan bu ürünü sıkça kullanmaktadır.

Özelikle gençler arasında tescilli marka ya sahip bazı figürlerin içerdiği kampanyalar çok etkili olmaktadır. Bu ürünler farklı yaş gurupları için farklı temalara sahip pek çok çeşitte özel kesim rozet imal edilebilmektedir. Popüler figürler ya da sloganlar içeren bu üründe sizin de marka ve ürününüz en etkin şekilde ürün yerleştirme ya da doğrudan gösterme araçları ile kampanyaya dahil edilir.

Özel kesim rozetler siluet olarak popüler bir figürü yansıtırken üzerinizde sizin sloganını aktif bir şekilde taşıyabilir. Döküm rozet kampanyalarında da benzer tarzda seçenekleri yaygın olarak kullanmanız mümkün. Model promosyon tarafından size özel tasarlanacak döküm rozet promosyonları sayesinde özellikle toptan rozet alımlarında en ekonomik ve ucuz ürünleri elde edebileceksiniz.

Özel kesim döküm rozet kampanyası genelde ağırlıkla yaygın promosyon kampanyaları için tercih edilmektedir. Bu ürünleri sipariş etmeden bizimle görüştüğünüzde ucuz 3d özel kesim rozet fiyatlarımız ile sizleri çok şaşırtacağımıza eminiz. Lütfen bizi aramaktan ve hatta bizi ziyarete gelmekten asla çekinmeyin.

Kapımız sizlere her zaman açıktır, böylece karşılıklı görüşüp fikirlerimizi masaya yatırdığımızda sizler için en ekonomik ve yaygın kampanyaya nasıl yardım edeceğimizi birlikte çözebiliriz.

3D rozet son yıllarda oldukça yaygın, yeni teknoloji makinalar sayesinde üretim süreci oldukça hızlandığı için firmaların aktif promosyon tercihleri arasında hızla yükselmektedir. 3D rozetlerin lazer kesim sayesinde hassas ve detaylı üretimi bu ürünleri birer küçük sanat eserlerine dönüştürmektedir.

Model promosyon kalitesinden ödün vermeyen çizgisini her üründe olduğu gibi, 3D rozet promosyonlarında da aynı çizgide sürdürmektedir.