0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Ahşap Kalem Setleri

Hem göz alıcı hem de zarif bir promosyon ürünü arıyorsanız ahşap kalem setleri size göre. Ahşabın modern hali kalemlerle buluştuğunda ortaya çok değerli bir ürün çıkıyor. Bu değerli ürünü siz de çevrenizdeki kişilere vererek onların da değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Yazı yazmayı seven müşterileriniz bu ahşap kalem setiyle yazılarına ayrı bir hava katacak. Reklamınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız  ahşap kalem setinin üzerine iletişim bilgilerinizi yazarak bu fikrinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hedef kitlenizin yapacağı anlaşmalarda ,atacağı imzalarda kalemleriniz sayesinde hep yanlarında olacaksınız. Kaliteli görüntüsüyle herkesin takdirini alacaksınız. Dilediğiniz  adette sipariş verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap kalem setleri genelde tekli, 2'li veya 3'lü olarak karşımıza çıkar ve kutuları da çoğu zaman yine kendileri gibi ahşap kutuludur. Ahşap kalem setleri genelde tükenmez kalem olarak satışa sunulmaktadır, bazen aynı set içerisinde ahşap tükenmez kalem, ahşap kurşun kalem ve ahşap roller veya ahşap dolma kalem birlikte bulunur. Ahşap kalem setleri diğer kalem setlerine göre daha pahalıdırlar, bunun nedeni ahşap doğal bir üründür, ve diğer kutu seçeneklerine göre daha sağlıklı ve zararsızdır. Kalemlerin üzerine lazer markalama yapılabilir, aynı zamanda renkli UV baskıda uygulanabilir. Set içerisindeki kalemlerin refilleri veya uçları bittiğinde yedek refil ve uçlarla değiştirebilir, Ülkemizde ahşap kalem seti üretimi yok denecek kadar azdır, bu yüzden ihtiyaç genelde uzak doğu ülkelerinden karşılanır.

Promosyon amaçlı ahşap kalem setleri ile ilgileniyorsanız model promosyon firmamız ile irtibata geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ahşap Kalem Setleri

Promosyon olarak sadece kitlelerin dikkatini çekmek için dağıtılan ucuz ürünler aklınıza gelmesin. Model promosyon olarak doğrudan projeye ya da kişiye özel tasarımlar ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Sizin için önemli müşterilerinizin özel günlerinde ya da şirketinizin özel günlerine ait bir hatıra için bize güvenmeniz yeterli.

Hepsi birbirinden şık Ahşap Kalem Setleri ile hem firmanızın saygınlığını hem de müşterilerinize verdiğiniz önemi hiçbir söze gerek kalmadan ifade edebilirsiniz.

Her biri birer sanat eseri olan pek çok Kalem seti sizlerin beğenisi için Model promosyon tarafından üretilmektedir. Sizin de bütçenize ve beğeninize uygun pek çok ürünümüz olacağına eminiz. Bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.

Bu ürünler sadece birer süs eşyası değil aynı zamanda kullanışlı bir üründürler. Promosyon kalem sizleri müşterinizin masasında sürekli temsil edecek bir kartvizittir. Bu ürünün şık ve özel tasarımlı bir ürün olmasını tercih etmez misiniz? Bu sayede her masada kendine en önemli ve gösterişli yerde sergiletecek böylece siz de istediğiniz etkiyi elde edeceksiniz.

Ahşap Kalem Setleri sayesinde kendi standına sahip bir ürün seçebilir ve bu standa daha detaylı bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.

Ayrıca bu tür ürünler vip etkisi ile müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi ortaya koyacaktır. Lazer teknolojisi ile ürünlerin kişiye özel olarak üretilme süreci giderek daha da kolaylaşmış olsa da çalıştığı firmadan kendi adına düzenlenmiş böyle şık bir Kalem seti hediyesi gelmesi aranızdaki iş ilişkisini sağlamlaştıracaktır.

Model promosyon olarak yılların verdiği tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere sunduğumuz ürünlerin her biri kendi alanında en iyileridir. Sitemizde sizler için hazırladığımız ürünlerin sadece bir bölümüne yer verebiliyoruz, geniş ürün yelpazemizin tamamı için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Bu sayede sizin istediğiniz konuya uygun yapacağımız örnek çalışmaları ve numuneleri hazırlamadan önce sizin de fikirlerinizi öğrenmiş oluruz.

Kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyat politikası ile çalışmaktayız, bu sayede sizlerin en etkin tanıtımı yapmanızı sağlamak için gerekli desteği sağlamak bizim için de bir gurur kaynağı olmaktadır.