0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Ahşap Masa Setleri

 Ahşap Masa Setleri

Model promosyon tarafından tasarlanan Ahşap Masa Setleri sizleri hayran bırakacak çeşitlere ve özelliklere sahip pek çok farklı modelde üretilmekte. Ahşap Masa Setleri hem kutulu kalem setleri, hem kutulu ajanda setleri hem de vip ajanda setleri çeşitleri ile şık bir hediye seçeneği olmayı sürdürüyor.

Özellikle vip kutulu kalem setleri yeni yıl öncesi promosyon çeşitleri arasında en etkili üründür. Hediye olarak gönderildiği kişiye özel olarak tasarlanabilen bu ürün sayesinde kendi adı ya da özel bir mesaj içeren kutulu kalem seti hediyesini alan kişi undan çok etkilenecektir.

Model promosyon sizlere uzun yıllardan beri kendi imalatı olan kalem setleri ile hizmet vermekte, bu avantajı ile sizlere pek çok ekonomik kalem seti ve ucuz ahşap masa setleri promosyonu kampanyalarınızda inanılmaz fiyatlar ile destek olmaktadır.

Ahşap masa setleri sadece içerik değil aynı zamanda sunuş olarak da özel hediyelerdir, bu hediyeler paketleri ile birlikte kullanılabilen ürünlerdir. Set olması sayesinde ürünlerin farklı farklı kullanımlar için birden çok malzemeyi içermesi sayesinde ve üstelik kutusu da şık olunca masaların üzerine kendine yer bulması daha da kolay oluyor.

Kutulu ahşap masa setleri gösterişli ve şık şekilde firmanızın bir temsilcisi olarak görev yapması demektir. Şık ahşap tasarıma lazer yakma tekniği ile italik ve el yazısı yazılar bu hediyeyi daha da değerli kılan ufak nüanslardır.

Model promosyon olarak yaptığımız masa seti imalatı sayesinde sizlerin bütün istediklerini karşılama kapasitesine sahibiz. Web sitemiz ya da kataloğumuzda görüp beğendiğiniz ürünleri bizimle konuşmak için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hatta isterseniz zamanınız da müsait ise buyurup gelin, bir çayımızı içerken sizlere hem sizin kampanyanız için yapabileceklerimizi hem de diğer kampanya çeşitlerimizi aktaralım.

Bu sayede ekonomik ahşap masa setleri promosyonunuzun yanında belki başka promosyon çeşitlerini de bütçeniz dahilinde uygulama şansınız olur.

Kutulu ahşap masa setleri içeriğindeki bileşenler sizin taleplerinize göre oluşturulur. Bizim tavsiyemiz, vip kalem seti, 2017 tarihli ajanda, masa üstü bloknot gibi ürünlerin mutlaka bu sette yer alması yönündedir. Diğer ek malzemeleri de sizinle karşılıklı oturup belirleyebiliriz.