0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Ahşap Ve Bambu Kalem

Ahşap kalemler, doğadaki ağaçlardan elde edilir, doğal ve zararsızdır, diğer kalemler gibi kanserojen riski taşımazlar, ahşap gövdeye plastik içerisinde refil yerleştirilerek ahşap kalemler ortaya çıkar. Bambu kalemlerde aynı şekilde doğaldırlar, bambu kalemler bambu ağacından elde edilen malzemeler ile üretilir, bu yüzden çok farklı, doğal ve geri dönüşümlü organik bir kalem satın almış olacaksınız, ahşap ve bambu kalemler doğa dostu ürünler olduğu için kullanılıp atıldıklarında dahi doğaya hiç bir şekilde zarar vermezler, çevreci firmaların tercih ettiği ürünler arasında promosyon ahşap ve bambu kalemle yer almaktadır.

Firmanız için yaptıracağınız şık ürünlerden ahşap ve bambu kalemleri tercih edebilirsiniz. Kendi reklamınızı kısa süreli değil de uzun süreli bir şekilde yapmak istiyorsanız promosyon kalemler tam da size göre. Kurumsal kimliğinizi temsil edeceğiniz bu olayda siz susacaksınız sizin reklamınız konuşacak. Şık görüntüsüyle herkesin yanında taşıyacağı kalemler hakkında isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem klasik hem de bir o kadar  değerli bir promosyon ürünü olan ahşap ve bambu kalemler her türlü kitleye hitap edecek ağırlıkta. Gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz kalemlerle müşterilerinizin gönlünü kazanacaksınız. Stilinize zariflik katacak sade fakat bir o kadar da dikkat çekici bir özelliğe sahip. İhtiyaç anında akla ilk gelen promosyon kalemlerle reklamınıza büyük bir katkı sağlayacaksınız. Ahşap ve bambu kalemler küçük,işlevsel ve şık.

Ahşap ve bambu kalemlerin üzerine lazer kazıma baskı, serigraf baskı veya son teknoloji renkli uv baskı yapmak mümkündür, firmanızın logosu ile birlikte dilerseniz kişi isimleri de yazılarak kişiselleştirilebilmektedir. Model promosyon firması olarak doğa dostu ahşap ve bambu kalemleri sizlerle buluşturmaktan keyif almaktayız. 

Ahşap Ve Bambu Kalem  ahşap kalem, bambu kalem

Promosyonun altın çocuğu tabii ki de promosyon kalem. Hiçbir promosyon kampanyası o olmadan düşünülemez, ilaç firmalarından, petrol şirketlerine, yazılım devlerinden, tekstil firmalarına kadar herkesin hem kendi ihtiyaçları hem de müşterileri için sürekli olarak tercih ettiği bu ürün gamında pek çok seçenek mevcut, Ahşap ve bambu kalem de bunlardan biri.

Model promosyon olarak Ahşap kalem şıklığını tercih eden müşterilerimize el işçiliği oyma kalemlere kadar uzanan geniş bir ürün gamında hizmet vermekteyiz.

Ahşabın şıklığını promosyon dolmakalem ile birleştirip şık dizaynı ile saygın bir seri ürettik, bunun yanı sıra bu ürünü isterseniz 2li ya da 3lü set halinde ve özel tasarım kutusunda Ahşap dolmakalem seti olarak da seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra klasik ürünleri tercih edenlere yönelik ahşap kurşun kalem serimiz de değişik ebatlarda ve renklerde sizlerin seçimini beklemektedir. Özellikle doğal olmasından kaynaklı olarak çocuklara yönelik promosyonlarda güvenle kullanabilirsiniz. Ahşap kurşunkalem çeşitlerimiz insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermez ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir.

Markanızın tanıtımını yaparken isterseniz ahşap tükenmez kalem çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Sizden gelen özel talepler ile sadece baskı değil lazer yakma yöntemi ile de istediğiniz logo ya da sloganı işleme şansına sahipsiniz.

Ülkemizde ağacını pek görmesek de bambu oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir, özellikle de promosyon alanında. Model promosyon sizlere bu şık ve zarif tasarıma sahip bambu kalem setlerini sunmaktan gurur duyar.

Bambu kalemlerin görselliğinden kaynaklı seçkin bir yapısı vardır, bu doğal şıklığı organik olmaları ile birleştirince tercihinizin ne kadar da doğru olduğunu göreceksiniz. Bambu kalemler ve dolmakalemler olarak pek çok çeşitte sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler tamamen doğal ve organik olup insan sağlığına aykırı hiçbir ürün içermezler.

 

Bambu kalem setleri yine diğer kalem setlerinde olduğu gibi kendi özel kutularında sizlere sunulmakta.Ahşabın sofistike görünümü ve gösterişli bir tasarım ile birleşen bu ürünler oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlerin siparişlerini bekliyor. Gördüğünüzde ve kullandığınızda inanamayacağınız fiyatlar için bizi ziyaret etmeyi sakın atlamayın.