0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Bankopen Standlı Kalem

Spiralli banko kalemlerde (bankopen standlı kalem) bulunan kalemler alt tarafta gövde kısmına plastik zincir şeklinde spiral ile bağlıdır ve kalemin ana parçadan ayrılması söz konusu değildir, ana kalemi taşıyan ana gövdenin alt tarafında bulunan vakum yapıştırıcı veya sabitleyici sayesinde montaj yapılan yere sabitlenir, bu sayede insanların her an kaleme ihtiyaç duyduğu alanlarda kalemler sabit olarak duracak ve kalemin kaybolması veya istemeyerek de olsa cebe konulması ihtimali ortadan kalkacaktır. promosyon spiralli banko kalemler genelde bankalarda, resmi kurumlarda veya kurum içerisinde halka açık alanlarda tercih edilmektedir.

kaleme veya gövdeye yapılacak olan reklam baskısı ile kalemi hediye eden kurum veya firmayı herkes görmüş ve hatırlamış olacak, birden fazla insanın sürekli kullanımında kalacağı içinde tekli cep kalemlerinden daha iyi bir tanıtım ve promosyon aracı olabilmektedir. spiralli banko kalemlerine masa kalemleri, bankopen veya stantlı masa kalemleri de denilmektedir. spiralli banko kalemler Kalemlerin sürekli kaybolması derdinden kurtulmak için tasarlamıştır. banko kalemler şirin görünümü ile Masanıza  renk  katacak, aynı zamanda uzun spiralli zinciri sayesinde rahat bir kullanım sizleri bekliyor olacak.

Banko kalemi kendi iş yerinizde kullanabilir ya da çevrenize hediye edebilirsiniz. Farklı şekillerde ve özelliklerdeki banko kalemleri istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Sade ve şık yapısı gözünüzü yormazken kullanışlı rahatlığının tadını çıkaracaksınız. Promosyon spiralli banko masa kalemleri bankopen hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi almak için İstanbul istoç ta bulunan model promosyon firmamız ile irtibata geçebilir ve sipariş verebilirsiniz. toptan ve ucuz şekilde satışa sunulan banko masa kalemleri genelde ithal olarak yurt dışından gelmektedir.