0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Banner Pen Broşürlü Kalem

Bannerpen Broşürlü Kalem  bannerpen kalem, broşürlü kalem

Anlatmak istediklerinizi bir kalemin üzerine sığmayacak kadar uzun mu? Öyleyse tercihiniz Banner pen Broşürlü kalem olmalı.

Önce dikkat çekici bir slogan ile insanların dikkatini cezbeden daha sonra da otomatik sargılı mekanizmaya sahip broşürü ile doyurucu bilgiler vermeyi amaçlayan bir kampanya sizler için ideal bir çözüm olabilir.

Hem eğlenceli hem de şık pek çok tasarıma sahip banner pen kalem ile siz de ürününüzün tüm detaylarını paylaşmak istemez misiniz? Küçücük bir kalem müşterilerinizin ihtiyacı olan tüm bilgiyi koyabilmek mucize tadında bir şey.

Siz de bu mucizeden payınıza düşeni almak için bizimle irtibata geçin ki sizler için hazırlayacağımız muhteşem örneklerden birini seçmek için bol bol zamanınız olsun.

Broşürlerinizi gizlemek belki sizin için ilk başta çekinceli olabilir ama unutmayın ki sürpriz faktörü de tam tersi bir etkiye sahiptir.

Model promosyon olarak broşürlü kalem kullanımının sadece slogan dışında da anlatacak şeyleri olan ve mutlaka detayların da iletilmesi gereken projelerde kullanılması sonucunda hedef kitlenin markaya olan güveni ve kredisini arttırdığını gözlemledik.

Sadece bir slogan size yetmiyor diye hayıflanmak yerine model promosyon ürünlerinden broşürlü kalem ürünümüzü seçin ve istediklerinizi uzun uzun anlatabilmenin keyfine varın.

Bannerpen avantajları sadece yazı değil görsel olarak da sizlere grafik desteği sunabilmesidir. Böylece ister büyük logonuzu isterseniz de grafik ya da görsel ile detaylı bir anlatım şansına da sahip olacaksınız.

Otomatik mekanizması sayesinde hem dikkat çekici ve eğlenceli bir ürün olmasını sağlıyor hem de bu içeri toplama özelliği ile reklamınız daha uzun süre saklanabiliyor.

Hatta bazen bu özellik için işe yarar bilgiler eklenerek acil durum ya da gerekli bilgiler sayesinde markanızı ve reklamınızı daha sık insanlara gösterme şansını yakalayabiliyorsunuz.

Takvim ya da acil durum telefonları gibi eklentiler ile broşür daha sık açılır ve her seferinde reklamınızı da kullanıcıya gösterir.

Sizlerin önerileri ve bizlerin tecrübeleri ile ortaya başarılı ve kalıcı bir kampanya koymak için birlikte çalışıp hemen kazanmanız için bize ulaşın.