0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Bombeli Cam Duvar Saatleri

 Bombeli Cam duvar Saatleri

Herkesin gözü onun üzerinde ise neden sizin reklamınız da orada olmasın? Neden mi bahsediyoruz tabii ki de Bombeli Cam duvar Saatleri promosyonlarından. Her gün insanların gözleri mutlaka saatler ile kesişir, hem de defalarca. Tıpkı işlek caddelerdeki ilan levhaları kadar etkili olan bu ürünü isterseniz her ev ve her işyerine asma şansına sahipsiniz.

Kendi bünyesinde ekonomik saat imalatı yapan Model promosyon sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda diğer promosyon ürünlerinde olduğu gibi Bombeli Cam duvar Saatleri ürünlerinde de en ekonomik çözümlerin tek adresidir.

Arka planında sizin markanız, ürünleriniz ve hatta görselleriniz ile bezenmiş çeşitli ebatlarda cam duvar saati taleplerinize uygun olarak tarafımızdan özel olarak tasarımları gerçekleştirilip en kısa sürede size teslim edilir.

Tasarım için ürünün yuvarlak hatlarında değişiklik isterseniz sizlere özel farklı boyut ve özel tasarımlar biraz daha uzun zaman gerektireceği için bu tip taleplerinizi bizimle doğrudan iletişime geçmenizi rica ederiz, böylece tasarım süreci daha hızlı geçilir ve hemen üretime geçebiliriz.

Model promosyon uzun yıllardır her türlü promosyon ve tanıtım işlerinizi ekonomik ve kaliteli bir şekilde yaparak güveninizi devam ettirmektedir. Bombeli duvar saatleri de bizim uzmanlık alanlarımızdan birdir. İsterseniz cam üzerine de sizin için yazılar ya da görseller işleyebilmekteyiz.

Bu sayede 3D etkisi yaratacak ürünleriniz olacaktır. Bombeli duvar saatleri için yapışkanlı ve asmalı olarak çeşitlerimiz mevcuttur. Yılın her günü ve her anı sizi öne çıkaracak kalıcı bir promosyon istiyorsanız model promosyon tarafından üretilen bombeli cam duvar saatleri en akılcı ve ekonomik promosyon yolu olarak karşınıza çıkar.

Zaman insanı esir alıyormuş gibi her gün işyerinde ya da evinizde sevdiğiniz televizyon şovunu beklerken yaptığınız gibi saati sürekli kontrol edersiniz. Her insanın doğal tepkisi sizin için en güçlü reklam noktası olmaya aday.

Model promosyonun zengin çeşitleri için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, eğer sitemizdeki ürünler sizin için yeterli gelmediyse o zaman yapmanız gereken şey bize e-posta göndermek. Gün içerisindeki e-postalarınız ivedilikle cevaplanacaktır. Eğer bizlerin çalışma saatleri dışında e-postanız elimize geçerse size takip eden ilk iş gününde yine e-posta ile bilgi verilecektir. Bu karşılıklı iletişimin ardından size özel çalışmalarımız için detaylı olarak bilgilendirme ve teklifimiz de en kısa sürede elinize geçecektir.