0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Boyun Yaka İpleri

 Boyun Yaka İpleri

Kurumsallaşmanın verdiği en önemli işlerden biri de marka bilinci oluşturmak, bunu hem işyerinizde hem de Pazar payınızda etkin olarak yapmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz kampanyaya uygun renkler ve konsept ile markanızı mümkün olan her yere yazıp insanlarda markanızın kalıcı bir etki yapmasını sağlamalısınız. Çalışan kimlikleri de bunun önemli bir aşaması, her ciddi firma kendi personeli ya da alt çalıştırıcıları için bir kimlik düzenleyip karşısındakine güven telkin eder. Boyun Yaka İpleri markanız ile bezenmiş bu ürünler sayesinde çalışanlarınızın sizin markanızın güvencesi ile onlara hizmet verdiğini görebilirler.

Boyun ipleri ile şirketinize ait kimliğinizi çalışanlarınızın taşıması sayesinde firmanızın vücut bulmuş hali olarak insanlar ile etkileşime geçebilmektedirler. Boyun Yaka İpleri sayesinde özellikle kongre ve seminer düzenlediğinizde katılımcılara kendi kimliklerini sizin markanız aracılığı ile taşımaları için de motive edersiniz.

Farklı farklı yerlerden gelen katılımcıları sizin markanızın ortak paydasında birleşirler. Bu hem katılımcıların birbiri ile kaynaşması hem de sizin oraya onları toplama amacınız olan etkileşim yaratma fırsatınızı olumlu yönde etkiler.

Model promosyon olarak her renk ve ebatta yaka ipleri imalatımız kendi bünyemizde yapılmakta olup bu ürünler isterseniz boş ya da dolu kimlik kartları ile sizlere sunulmaktadır. Sizin doldurmanız için boş bırakılan ürünlerde yaka ipi ve kimlik sizin logonuz ve gereken başlıklar ile hazırlanmış olup asetat ya da benzeri kalem ile doldurulacak şekilde ayarlanmaktadır.

Özellikle çok katılımcılı fuar ya da kongre dönemlerinde stok olarak bulundurulan bu tip ürünler hızlı çözümlere aracı olmaktadır. Bunun yanında her kişiye özel kongre çantası ile birlikte gönderilen kimlik kartı ve boyun ipi firmanızın çalışanları ya da temsilcileri üzerinde olumlu etki yaratacaktır bunu da gözden geçirmeyi unutmayın.

Model promosyon tarafından a dan z ye size her türlü ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaya hazırız. En büyük gücümüz yerli üretim promosyon malzemelerimiz. Bu ürünler hem Türk standartlarına hem de AB standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ucuz ve ekonomik promosyon çalışmalarınızda siz bize bütçenizi söyleyin biz de size en yaygın nasıl promosyon yapabilirsiniz onun için çözüm bulalım.