0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Çocuk Boya Kalemleri

 Çocuk Boya Kalemleri

Hep çocuk olmak ister insanlar, hayallerini ve duygularını özgürce dışa vurmak. Kimi zaman ebeveynlerin öfkesine maruz kalınsa da çocuk boya kalemleri ile duvarlara ya da bulunan her yere resim çizerler. Model promosyon olarak onların özgür hayal güçlerine ucuz kalem imalatı ile destek oluyoruz. Ekonomik kalem promosyon çeşitlerimiz için internet sitemizi ziyaret edin.

Rengarenk ve birbirinden güzel boyama kalemleri ile kendini ifade etme şansı her çocuğa verilmeli, siz de yarınımızın teminatı olan çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak için onlara çocuk boya kalemleri promosyonlarınız ile destek olabilirsiniz.

Boyama kalemleri ellerinde kendi dünyalarını anlatmaya çalışan çocuklarımız için her rengin onların tanıma ve anlama süreçlerine katkısı vardır. Çevresini anlatırken özgürce kullanacağı boya kalemlerini onlara siz armağan edin.

Renkli çocuk kalemleri özel kutularında şık bir paket içerisinde ya da sizin istediğiniz ambalajlar ile sunumu yapılmaktadır. Baskısı özel olarak hazırlanan bu ambalajların sizin markanızı ve sloganınızı en uygun bir şekilde yansıtacak tasarımlara sahip olması için çalışmaktayız.

Kalem setleri konusunda en ekonomik ve ucuz kalem imalatı için her zaman tek adresiniz Model promosyon kalitesi ve hem Türk hem de AB standartlarında üretim yaparken kalite konusunda da aynı standartları taşımaktadır.

Çevre bilinci ile doğa dostu kalemler ve organik kalemler kullanımını destekleyen firmamızın sizler için özel hazırladığı kampanyaları duymadan çocuk kalem setleri için promosyon siparişlerinizi sakın vermeyin.

Renkli çocuk kalemlerini isterseniz ekolojik kalem olarak da ürettirebilirsiniz, böylece çocukların sağlığı açısından hiçbir tehlike taşımayan ürünleri onların kullanımına sunmuş olursunuz. Model promosyon olarak ucuz kalem setleri çeşitlerimiz için sizler ile iletişim içerisinde olmamızı isterseniz bizlere e-posta adresinizi bırakmanız yeterli.

Bu sayede her promosyon ürünündeki ya da sadece ilgilendiğiniz ürünler hakkındaki gelişmeler ya da indirimleri size bildirebiliriz.

Renkli çocuk kalemleri için her yaştaki çocuklara uygun farklı boyutlar ve ambalajlarımız mevcuttur. Bu sayede 3 yaşından 15 yaşına kadar olan tüm çocuklara uygun ebatta ürünleri sizler adına üretebilme kapasitesine sahibiz.

Model promosyon ürünleri hakkında bilgi almak için bizi telefonla arayıp bilgi talebinde bulunabilirsiniz.