0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Damlalı Plastolu Üretim Anahtarlık

 Damlalı plastolu üretim anahtarlık

Damlalı anahtarlık üretim sırasında damlama tekniği kullanılarak yapılan ve yaygın olarak kullanılan bir üretim tekniğidir. Bu teknik 4 farklı katın birleşmesi ile oluşan ve oldukça dayanıklı olan bir üretim yöntemidir. Bu sayede üretilen damlalı plastolu üretim anahtarlık çeşitleri suya ve darbeye karşı dayanıklılık kazandırılıp uzun yıllar boyunca parlak ve şık görünümleri ile markanızı temsil eder.

Özellikle rozet ve anahtarlık yapımında kullanılsa da promosyon sektörü dışında da oldukça yaygın kullanım alanı bulunan damlamalı üretim tekniği promosyon malzemelerinde uzun süreli kullanım avantajı ile cezbedici bir ürün olmaktadır. Damlalı anahtarlık promosyonlarına üretim sırasında eklenen resimler üst koruyucu tabakanın altında kaldıkları için solmaz ve suya darbeye karşı dayanıklı olurlar. Böylece sizlerin reklam kampanyasını uzun süreler devam ettirmeyi başarırlar.

Model promosyon tarafından kendi tesislerinde yapılan toptan anahtarlık üretimi sadece damlalı ya da plastolu anahtarlık üretimlerini kapsamaz. Her türde ve üretim tekniğinde ucuz anahtarlık üretimi tesislerimizde yapılabilmektedir.

Model promosyon olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz, hem araç ve gereçlerimizi hem de bünyemizdeki çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirerek sizlere daha kaliteli ve daha ekonomik hizmet vermek için hiç durmadan çabalıyoruz.

Bu sayede her teknikte ve her ebatta promosyon ürünleri için tek adresiniz olmak nihai hedefimiz. Bizler ile taleplerinizi konuşmak için çalışma saatleri içerisinde bizi arayabilirsiniz, çalışma saatleri dışında bize atacağınız elektronik postalar takip eden ilk iş günü değerlendirilip size ivedilikle cevap verilecektir.

Damlalı plastolu üretim anahtarlık hem ekonomik hem de dayanıklılık anlamında çok başarılı bir promosyon ürünü olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürün gamında özel tasarım anahtarlık üretimi de yapılabilmektedir. Bu sayede farklı şekil ve biçimlerde anahtarlıklar sadece sizin ürününüzün ya da logonuzun görselini taşımakla kalmayıp, aynı zamanda marka ya da logonuz ile bire bir aynı görselliğe de sahip olurlar.

Rozet üretiminde de dayanıklılığı ve parlaklığı ile göz alıcı olduğu için tercih edilen bu ürünleri siz de anahtarlık promosyonu tercihlerinizde ilk sıraya almalısınız.