0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Deri Çantalar

 Deri VIP Çantalar

Vip (VeryimportantPerson) yani Çok önemli Kişi kelimesinden türetilmiş bir kısaltmadır aslında. Bu kısaltma günümüzde dilimizde de aynı anlamı ifade etmek için sıkça kullanılmaktadır. Peki bir insanı Vip yapan en önemli aksesuar nedir derseniz tabii ki de onun çantasıdır.

Ülkemizde yıllarca en klas ve gösterişli film karakteri olan James Bond adıyla özdeşleşen çantalar aslında birer evrak çantası dışında bir şey değildi. Onlara bu ek özelliği kazandıran ise asma kilitli veya şifreli kilitli olmaları idi. Casus filmlerinde oldukça sık kullanılan bu çanta modelleri ülkemizde bu isimle anılmaya devam etmektedir.

Deri vip çantalar ise daha çok iş adamları tarafından tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanında önemli pozisyonlarda yöneticilik yapan kişiler de iş toplantılarının yanı sıra gündelik hayatta da önemli evrak ve belgelerini yanlarında taşırken bu tip çantalar kullanmaktadır.

Şirketinizin iş yaptığı önemli çözüm ortaklarınız ya da bağlantılı olduğunuz iş kolundaki önemli iş ortaklarınıza yönelik jestler yapmak ve onları onurlandırmak adına siz de yüzde yüz deri çanta promosyon ürünlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Toptan çanta olarak ilk tercihiniz olan model promosyon sizlere kendi imalatı olan ekonomik çanta ürünleri ile de hizmet vermektedir. Gerçek deri den ayırt edilemeyecek derecede kaliteli suni deri çanta seçeneği ile hem ekonomik hem de kaliteli bir vip çanta promosyonuna sahip olabilirsiniz.

Şirket içi teşvik amaçlı ya da bayilere yönelik yapılacak destek çalışmalarında aktif olarak kullanabileceğiniz bir ürün olan deri vip çantalar hem çalışanlarınızın ya da iş ortaklarınızın moralini yükseltirken hem de sizin kalite algınızı olumlu olarak etkileyecektir.

Sizinle çalışan ya da aynı sektörde hizmet verdiğiniz diğer firmalardan farkınızı ortaya koymak için model promosyon olarak sizinle her türlü ortak çözümler üretmeye hazırız.

Bunun için tek yapmanız gereken kataloğumuzu inceleyip bizimle iletişime geçmek. İster telefon yoluyla isterseniz bire bir görüşerek en doğru ekonomik ve kazançlı promosyon yöntemine karar verip hemen uygulamaya geçebiliriz.

Unutmayın ki deri vip çantalar hem deri hem de suni deri çanta seçenekleri ile size daha ekonomik ve etkin bir çözüm sunacaktır.