0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Dolma Kalem


  Ürün Bulunamadı.

 Dolma Kalem

Dolma kalem insanlık tarihi boyunca her çağda saygınlığın bir nişanesi olmuştur hep. En ünlü sanatçılar ve diplomatlar ya da siyasi liderler onu yanlarından eksik etmemiştir, günümüzde bile hala önemli anlaşmalar için imza aşamasında Dolma Kalem ile imzalanmaktadırlar.

En ünlü soneler, en bilindik melodiler ya da replikler hep bu kalemler ile yazıldı. Aşkın ya da müziğin acısını en ünlü yazarlar bu kalemleri kullanarak kağıda döktüler. Böylece aradan geçen yüzyıllara rağmen biz hala o soluk mürekkebin sıcaklığı ile kalplerimizi ısıtıyoruz.

Model promosyon olarak adı saygınlık ile özdeşleşen bu ürünü sizlere pek çok farklı türde sunmaktayız. Özel kabında tekli, ikili ya da üçlü olarak sizlerin ve müşterilerinizin beğenisine sunulan Dolma Kalem seçenekleri ile sizler de hem başarılı çalışanlarınızı ödüllendirebilir hem de müşterileriniz ile olan iyi ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Mürekkepli kalemler Retro akımı ile birlikte yeniden popüler olsa da zaten seçkin bir kısım tarafından hep kullanılmaktaydı. Set olarak tasarlanan bu kalemeler sadece seçkin promosyon tercihlerinizde ilk sırayı almaktadırlar.

Kişiye özel ve set olarak üretilen Dolma Kalem ve Mürekkepli kalem seçenekleri ile firmanızın marka değerini yansıtabilir, yakın çalışma arkadaşlarınız ve başarılı müşterilerinizi onurlandırabilirsiniz.

Özel imzalar için tercih edilen bu ürünler belki de şirketiniz için yepyeni imzalara yol açacak ve yeni iş ortaklıklarınızı bu kalemler ile imzalayacaksınız. Özel tasarımlar için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizler için hazırlayacağımız numuneleri görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Geçmiş örneklerimizi internet sayfamızda görebileceğiniz gibi eğer bizi ziyaret edecek olursanız numunelerimizi de birinci elden kendi gözlerinizle test edebilirsiniz. Kalitesine hayran olacağınız çalışmaları siz de kendiniz için isteyeceksiniz.

 

Antik çağlardan günümüze kadar uzanan bu soylu geleneği devam ettirmek için tercihiniz Mürekkepli kalem hediye etmek olacak ise Model promosyon sizlere geniş ürün yelpazesini sunmaktan kaçınmayacaktır.

Özel paketinde adına düzenlenmiş bir Dolma Kalem seti kimi sevindirmez ki? Eğer siz de müşterilerinizi motive etmek isterseniz onlara hayatları boyunca unutamayacakları ve sergilemekten onur duyacakları bir hediye verin.