0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Ekonomik Kalem Setleri

 Ekonomik Kalem Setleri  ucuz kalem setleri

Bir kalem insanı mutlu edebilir peki ya bir kalem seti? Siz de ekonomik kalem setleri ile daha beklentilerinizden fazla etki yaratın.

İsterseniz tek tip isterseniz birbirinden farklı kalemlerin bir araya gelmesi ile bir veya birden çok ürününüzü aynı pakette duyurabilirsiniz. Her ürüne yönelik değişik türde kalemi aynı pakete koyup ambalajını da sizin markanız ile yaparak alt markalarınızı ana markanızın desteği ile de tanıtmanız mümkün olacaktır.

Promosyon kalem dağıtmanın faydaları anlatmakla bitmez, etkisi uzun ve devamlıdır. Ama bunu sete dönüştürdüğünüz zaman ekonomik ömrünü tamamlayan kalemin yerini yenisi alıp kampanyanızın etki sürecini çok daha uzatır.

Model promosyon tarafından sizler için özel hazırlanan ekonomik kalem setleri sayesinde hedeflediğiniz etkinin kalıcılığını 10 kata kadar arttırmanız mümkün. Hedef kitlenizin doğru belirlenmesi halinde yaygın bir reklam ağının bile başaramayacağı etkiyi yakalayabileceksiniz.

Tabii ki bu örneklemelerin başarılı olması için seçilecek setlerin ucuz kalem setleri olması şarttır. Tabii ki de ucuz derken kalitesiz ürünlerden bahsetmiyoruz, gereksiz süslemeler ve şekiller yerine adete yönelik artış sağlanması ile aslında ekonomik olarak aynı değerde ve kalitede ama sayısal olarak daha zengin bir kampanya oluşturulabilir.

Tek yapmanız gereken basit ve sadece işlevine yönelik bir ürün seçip sloganınızı onun üzerine 1 değil 10 kere yazmak ve bir pakette toplamak. Böylece oluşturulan ucuz kalem setleriekonomik ömrünü tamamladıkça eskisinin yerine yenisi geçip uzun süreli bir kampanyaya dönüşecekler.

Herkesin her an ihtiyaç duyduğu bir üründen 10 tane dağıtabilecekken neden 1 tane dağıtasınız ki? Eğer siz de geniş kapsamlı bir ürüne sahipseniz ve Pazar payınız geniş kitlelere hitap ediyorsa o zaman elinizdeki bütçeyi en verimli şekilde kullanmak istemeniz kadar doğal ne olabilir ki?

Ekonomik kalem setleriile yaygın kampanyanızın maliyetini aşağıya çekip set avantajı ile kampanyanızın etkinliğini daha da uzun zamana yayacaksınız. Siz de fayda maliyet analizinizde uzun süreli ve istikrarlı bir kampanya öngörüyorsanız yapmanız gereken Model promosyona gelip sizler için hazırladığımız setleri mutlaka görmelisiniz.