0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fonksiyonel Anahtarlıklar

 Fonksiyonel Anahtarlıklar

Her evin ya da işyerinin bir kapısı var bizim de bunları açacak bir anahtara ihtiyacımız var. Peki bu anahtarların hepsi ile nasıl başa çıkabiliriz? Anahtarlıklar burada devreye girip hem ihtiyacımızı karşılayıp hem de fonksiyonel anahtarlıklar sayesinde bizlere başka konularda da yardımcı olabilmekteler.

Fonksiyonel anahtarlıklar, sürekli elimizin altında bulunan bu aletleri ev ya da arabamızın kapılarını açacak anahtarları bir arada tutmaktan daha fazlasına sahip olacak özelliklerle donatılmış halleridir.

Kapıyı açmak için fazla karanlık bir yerdemisiniz? O zaman siz de ışıklı anahtarlık kullanarak ihtiyacınız olan aydınlığı anahtarlığınızdan elde edin ve kapınızı daha hızlı açın. Ya da karanlıkta bir şey okumanız, yere düşürdüğünüz birşeyi mi bulmanız gerekiyor? Güçlü led ışığı ile bırakın ışıklı anahtarlık size yardımcı olsun.

Son teknoloji ürünlerini sizinle buluşturan Model promosyon tarafından üretilen toptan anahtarlık promosyon ürünleri sayesinde markanızı veya logonuzu taşıyan şık ve kullanışlı fener anahtarlık promosyonlarınız olsun.

Bu sayede müşterileriniz her ihtiyaçları olduğunda sizin yanınızda olduğunuzu bilecektir. Güvenilir bir firma olmak iş ortaklarınız ve müşterilerinizin sizi her zaman yanında hissetmesi ile mümkün olacaktır.

Fonksiyonel anahtarlıklar pek çok farklı beceri ile üretilebilmektedirler, en sık kullanılan ürünler açacak, fener, tırnak makası ve çakı özelliği içeren anahtarlıklardır. Bunun yanında burada saymaktan yorulacağımız kadar çok çeşitte fonksiyona ve dizayna sahip ürünlerimiz için bizleri arayabilir ya da ziyaretimize gelebilirsiniz. Model promosyon olarak sizlere yardımcı olmak ve ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bir yere gittiniz ve bir ölçü almanız gerekti, hemen cebinizden metre anahtarlık çıkartıp bu işi halledebilirsiniz. Fonksiyonel anahtarlıklar en zor zamanlarınızda en basit çözümlerin nasıl da önemli olduğunu size hatırlatacak ürünlerdir.

Her gün cebinizde bir metre iledolaşacak haliniz yok elbette ama anahtarlığınızın ek özelliği ile mezro anahtarlık olması sizin için bulunmaz bir nimettir. Günlük hayatınızda sadece birkaç kere lazım olacak bile olsa böyle güzel bir fonksiyonun anahtarlığınızda olmasını istemez misiniz?

Hem eğlenceli hem de çok kullanışlı olabilen bu anahtarlıklar promosyon kampanyalarınız için biçilmiş kaftandır.