0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fonksiyonel Çok Özellikli Kalemler

 Fonksiyonel Çok Özellikli Kalemler

Pazar payları giderek daha da zor şartlarda korunmaya çalışırken arkanızı tanıtmak için kullandığınız yolları biraz renklendirmeye ne dersiniz?

Fonksiyonel kalemler kullanarak diğer firmaların bir adım önünde olmak istemez misiniz? Müşterilerinizin hem kalem ihtiyacını hem de ek başka fonksiyonel özellikleri ile hayat kurtarıcısı olabilen kalemler sayesinde sizin markanız hayatlarınızın vazgeçilmezi olsun.

Sektörünüzün ihtiyacı olan ürünlerimizden ya da sizin için özel tasarlayacağımız ürünlerden yaralanıp promosyonfonksiyonel kalemler ile kampanyalarınızı daha etkili sunabilirsiniz.

Loş ortamlarda küçük notlar alırken yardımınıza koşacak ışıklı kalemlerkullanmaya ne dersiniz? Unutmayın ki bazı kalemlerimiz birden fazla fonksiyona sahip olabilir. Işıklı kalemler yanında isteyen müşterilerimize lazerli kalemler de sunmaktayız.

Hem pointer hem de kalem özelliği ile sizlere çok yardımcı olacağına eminiz. Değişik renk ve farklı şekil desteği de bulunan modeller sayesinde pointer ihtiyacınızın tamamını karşılayabilecek lazerli kalemler ile siz de etkin bir kampanya metodu sağlayabileceksiniz.

Lazerli kalemler ile ürününüzün logosunu da yansıtabilirsiniz, böylece sadece ürün üzernde değil kullanıldığında da reklamınızı yapabilirsiniz.

Hiçbir şey çok renkli kalemler dağıtmanın yerini tutamaz. Birbirinden çok farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilebilen ve rengârenk üretilen bu kalemler sayesinde göz alıcı bir reklam kampanyası düzenleyebilirsiniz.

Çok renkli kalemler aracılığı ile yapılacak promosyon çalışmaları kullanım süreleri uzun olması sayesinde firmanızın uzun soluklu çalışmalarında sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Çok renkli kalemler birden fazla kalemin işlevini yerine getirmesi sonucunda daha az yer kaplayarak daha etkin bir sonuç vermeleri onları tercih sebebi yapmaktadır.

Ürün tanıtımlarınızda fonksiyonel çok özellikli kalem ürünlerimizden herhangi birini ihtiyacınız doğrultusunda seçebilirsiniz, Model promosyon olarak ürünlerinizi sizler için titizlikle hazırlayıp sizlere teslim ederiz.

Ayrıca kafanızda oluşan karmaşıklıklara son vermenin en kolay yollarından biri internet sayfamızdaki kataloğa bakmaktır. Eğer bu da sizi tatmin etmezse bizi gönül rahatlığı ile arayabilir ya da ziyaretimize gelebilirsiniz.

Uzaman kadromuz ile size yönelik promosyon enstrümanlarını kararlaştırıp en kısa sürede çalışmalarınızı başlatıp sonuçlar elde edebiliriz.

Unutmayın ki ürünlerimiz kataloğa sığmayacak kadar çok ve çeşitlidir. Siz de uygun bir bütçe ile tanıtımınızı yapmak istiyorsanız Model promosyon tarafından sizlere özel hazırlanan kampanyalarımızı takip edin.