0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Hac Ve Umre Çantası

 Hac ve umre çantası

İslam’ın 5 şartından biri olan Hac ziyareti için yapılan kurayı kazanan şanslı insanlar arasındaysanız ne mutlu sizlere. Bu kutsal toprakları gezerken ihtiyacınız olacak tek şey Hac ve Umre çantası içinde mevcut.

Kutsal topraklara yapacağınız ihtiyaçlarınız için özel olarak dizayn edilen bu fonksiyonel çanta çeşidinde hem gündelik hem de genel ihtiyaçlarınız için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Her yıl dünyanın çevresinden kutsal toprakları ziyarete gelen milyonlarca insan tarafından Hac dönemi içinde ya da yılın geri kalan döneminde umre ziyareti ile dinimizin doğduğu ve peygamberimizin yaşadığı bu yerleri görme şansına nail olmaktadırlar.

Siz de hacı çantası ile promosyonlarınızı hayırlı bir iş için vasıta olarak kullanma şansına sahipsiniz. Model promosyon yapmış olduğu çanta imalatı çeşitleri arasında hac ve umre çantası seçeneğini de gururla üretmektedir.

Toptan çanta imalatı konusunda uzaman olan ve ekonomik çanta çeşitleri ile rakipsiz sayılacak bir konuma yükselen model promosyon sayesinde siz de kampanyalarınızı hem etkin hem de ekonomik çözümler ile başarıya ulaştırabilirsiniz.

Yıllar içerisinde deneyimlerimiz ile mükemmelleştirdiğimiz hacı çantası çeşitlerimize isterseniz sizin istekleriniz doğrultusunda ekleme ya da çıkarma yapma şansına sahibiz.

Lütfen bizleri ziyaret etme konusunda tereddütte düşmeyin, kapımız sizlere her zaman açıktır, bilgi birlikten doğar.  Toptan çanta promosyonları için size sunacağımız ekonomik çözümler ile siz de kendi bütçenizi birleştirip en akılcı yolu seçerken daha rahat karar vermenizi sağlayacak önerilerimizi duyup son seçiminizi bunların ışığında yapmalısınız.

Hac ve umre çantası seçeneklerimiz arasında ekonomi ve kaliteden dün vermediğimizi göreceksiniz. Model promosyon olarak sizlerin hedef kitlenizi kendi müşterilerimiz gibi düşünüp en makul ortak fayda ve kazanç ilişkisini yakalamak için çalışmaktayız.

Hacı çantası seçeneklerimiz hem hac hem de umre döneminde hacı adaylarının bütün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ürünlerdir.Bu ürünler sayesinde kutsal toprakları ziyaret etme şansı olan değerli insanlar Mekke ve Medine gibi İslamiyet’in doğduğu toprakları gezip İslam’ın şartlarından biri olan Hac ibadetini yerine getirirlerken ihtiyacı olan her şeyi bu çanta sayesinde yanında taşıyabilecektir.