0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Kalem Kutusu

 Kalem kutusu

Çocukluğumuzun en önemli anılarından olan ve her yeni kalem kutusu aldığımızda arkadaşlarımıza göstermek için sabırsızlandığımız ve geçmek bilmeyen o anları siz de şimdi kendi firmanızı tanıtmak için kullanabilirsiniz.

Sadece eğitim sektörü için düşünmeyin, sonuçta bu ürün her ailenin evine ve her gün pek çok çocuğun gözüne görünüyor.

Değişik renklerde ve fonksiyonlara sahip geniş kalem kutusu seçenekleri ile markanızı tanıtırken hiç de yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Üstelik isterseniz kalem kutularını boş kalem kutusu halinde verebilir ya da yine firmanıza ait farklı ürün gamlarının ya da markanızın daha da destekleyici olması için bir den fazla yerde reklamınızı sağlamak için promosyon kalem çeşitleri ile zenginleştirebilirsiniz.

Özellikle ekonomik promosyon kalem çeşitlerimiz sizler için hem uygun hem de kaliteli bir çözümdür. Boş kalem kutusu ile elde edeceğiniz fayda daha kısa süreli ve daha yaygın kampanyalarınızda etkili sonuçları olan bir kampanyadır.

Fonksiyonel, ekolojikya da geri dönüşümlü kalemler ile desteklenen bir pakete dönüştürülen kalem kutusu promosyonlarınız ise hem uzun süreli kullanımları hem de ek ürünlerin başlı başına bir artı değer olması sayesinde sizlerin promosyon etkinliğinizi kat be kat arttıracaktır.

Kalem promosyonları her ticari markanın vazgeçilmezidir. Siz bunu bir adım daha ileri götürebilirsiniz. İsterseniz yetişkinlere yönelik şık kalem kutuları da sizler için ekonomik fiyatlarda Model promosyon tarafından temin ve imal edilmekte.

Kişiye özel ve serigrafi baskılı ya da lazer baskılı kalem kutuları ile hoş bir jest de yapabilirsiniz. Ahşaptan ekolojik ürünlere kadar pek çok farklı seçenek sayesinde siz de müşterilerinize kişiye özel bir hediye ile jest yapabilirsiniz.

Model promosyon olarak sizlerin tüm promosyon ihtiyaçlarını en hızlı, en verimli ve en ekonomik yoldan çözmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve en son teknolojik ürünleri sizler için kataloğumuza ekliyoruz.

Kalem kutusu ise kataloğumuzun en önemli ve en çok tercih edilen ürün gamından biridir. Sizler de isterseniz bizi ziyaret edip karşılıklı olarak sohbet ederken ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere birlikte karar verebiliriz.