0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Karton Masaüstü Ürünler

 Karton Masaüstü Ürünler

Dayanıklı ve etkili bir ürünü masaüstü promosyonlarınızda kullanmak istediğinizde en etkili promosyon çeşidi olan karton masaüstü ürünler sizlerin ihtiyacına göre Model promosyon tarafından en ekonomik ve hızlı şekilde üretilip teslim edilmektedir.

Karton masaüstü ürünlerin uzun süreli dayanıklılık avantajları yanında dayanıklı malzemeden üretilmeleri sebebi ile fonksiyonel karton ürünler olarak farklı özellikler ya da kolaylıklar ile de toptan promosyon ürünleri için ideal çözümlerdir.

Bu ürün çeşidi hakkında sizlere kısaca bilgi verelim, fonksiyonel karton ürünler ile sadece karton kullanılarak etajerden, dosya dolabına ve hatta koltuk ile sehpa yapımına kadar pek çok farklı fonksiyona sahiptirler.

Tabii bazı uç örnekleri olsa da karton ofis ürünleri ile hem hafif hem de dekoratif çözümler sunulmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin kullanım süreleri de sanıldığından daha uzundur. Masaüstü promosyon ürünlerinde kalem kutusu ya da daha farklı pek çok kutu için tasarlanan bu ürünler demonte olarak da sunulabildiği için depolama ve nakliye sırasında maliyet oranlarını çok ciddi oranda düşürmektedirler.

Kağıt ofis ürünleri kartondan üretilenlere göre daha hafif ve daha az ömürlü olmasına rağmen bu ürünleri dönemsel kampanyalar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kartona nazaran daha hafif bir malzemeden yapılıyor olması ve yine demonte olarak dağıtımının yapılabilmesi sayesinde benzer avantajları daha da arttırmaktadır.

Promosyon çalışmalarınıza destek olmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme yapan Model promosyon hem araç parkını hem de ürün çeşitlerini sürekli olarak arttırmaktadır. Bu hızlı gelişmeye paralel olarak ekonomik ve kaliteli üretim ilkesinden ise asla vazgeçmemektedir.

Karton kalemlik ve kağıt kalemlik promosyon ürünlerimizi de bu kalite bilinci ile sizlere sunmaktayız. Karton kalemlik ürünlerimiz ayrıca fonksiyonel özelliklere de sahip olabilmektedir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip bu ürün tahta ya da plastik malzemelerden yapılan benzerlerini aratmayacak şıklığa ve kullanışlılığa sahiptir.

Kağıt kalemlik ise daha çok masaüstü ve kısa süreli ihtiyaçlarınız için kullanılsa da ciddi maliyet avantajı sayesinde kampanyanızın boyutlarını daha geniş kitlelere yayabilmek için başvurabileceğiniz etkili bir yöntemdir.

Ürünlerimizin hepsi hem Türk hem de AB standartlarına uygun bir şekilde üretilmekte olup bize gerek e-posta gerekse telefon yoluyla her zaman ulaşıp bilgi alabilirsiniz.