0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Küp Kağıtlık

 Küp Kağıtlık

Her masanın hatta sehpanın vazgeçilmez aksesuarı Küp Kağıtlık bunu hepimiz kabul ediyoruz sanırım. Her evde telefonun yanında olmazsa olmazdır, keza işyerlerinde de aynı şey geçerli. En önemli anlar için hep elimizin altında olan bir ürün Küp Kağıtlık.  Model promosyon olarak ucuz bloknot üretimi yapabiliyor olmamız bu küp kağıtlık ürünlerini kendi bünyemizde imal edebiliyor olmamızın verdiği avantaj sayesindedir.

Küp kağıt çeşitleri hem kutulu hem de kutusuz olarak ikiye yarılsa da bunların da alt ürün çeşitleri vardır. Özellikle post-it özelliğine sahip yapışkanlı küp kağıt ürünleri aldığımız notları daha da belirgin bir şekilde göz önünde tutmamıza fayda sağlar.

Küp kağıt kutusu ise ambalajındaki boş yerler sayesinde ürün kullanımda kaldığı sürece bize daha geniş bir tanıtım alanı sağlayan avantajlı bir promosyon türüdür. Kutu ile birlikte hem küp kağıt üzerinde hem de kutuda reklamınızı etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Model promosyon sizlere her türlü ebatta ve şekilde Küp Kağıtlık promosyonu yapmanıza olanak sağlayacak altyapıya sahiptir. Ekonomik promosyon tercihleriniz kampanyanızın erişme sayısını arttıracağı için etkisini de otomatik olarak aynı oranda yukarıya çekecektir.

Her gün çığ gibi büyüyen teknolojiye rağmen insanlar not kağıtlık ve kalem ihtiyacını hala terk etmedi. Hatta bazı insanlar aldıkları notları özenle saklayıp bunlardan koleksiyon bile yapmakta. Aileniz ya da sevdiklerinize bıraktığınız notlar gün gelip onlardan ayrı ya da uzak kaldığınızda sizlere onları hatırlatan bir parça olurlar.

Onların el yazısı ve sözleri ihtiyacını hissettiğiniz her an yanı başınızdadır. Model promosyon tarafından üretilen ucuz not kağıtlık talepleriniz için çok geç kalmadan siparişlerinizi yeni yıl öncesinde vermenizi öneririz. Yeni yıl ile birlikte özellikle fonksiyonlu küp kağıtlık ürünleri yaygın dağıtıma gireceği için sizin de ilk sırada olmanız etkinliğinizi doğrudan etkileyecek bir faktördür.

Diktafonun keşfinin üzerinden bunca zaman geçse de, akıllı telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmaktan neredeyse bir organımız gibi olmaya dönüşse de not kağıtlarının samimi ve içten duygusunu hala yok edemiyorlar.

Her masada bir not blok veya küp kağıtlık varlığını tüm teknolojik yeniliklere rağmen sürdürmekte.