0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Manikür Seti

 Manikür Seti

Manikür her ne kadar ağırlıklı olarak ülkemizde bayanlar ile özdeşleşse de aslında manikür sağlık için düzenli olarak yaptırılması gereken bir işlemdir. Promosyon olarak dağıtılacak manikür seti sayesinde yaygın olarak kullanılacak bir ürüne sahip olabilir siniz.

Kısaca el ve tırnak temizliği olarak geçse de aslında manikürün temel işlevi et ve tırnak arasında kalan ölü derilerin kesilerek alınmasıdır. Bu işleme başlamadan ve işlem sırasında hijyenin önemi çok büyüktür. Maniküre başlamadan önce el ve aletlerin temizlik malzemeleri hatta varsa anti bakteriyel temizlik jeli kullanılarak temizlenmesi uygun olacaktır.

Manikür seti altı parçadan on dört parçaya çok çeşitli adetlerde oluşmaktadır, burada temel ihtiyaçlardan profesyonel setlere kadar her türlü üründen bahsetmekteyiz. Promosyon ürünleri genelde çanta için tasarlanmakta olduklarından en az parça ve en hafif olanları tercih edilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin ambalajları da setin tasarımı kadar önem taşımakta olup taşınabilir manikür seti promosyonlarını bir arada tutma görevinin yanı sıra markanızın ve kampanyanızın sözcüsü olarak da görev yapmaktadırlar.

Ayrıca sadece bayanlara yönelik bakım setipromosyonları da özellikle taşınabilir ve etkin kullanıma uygun portatif ürünler olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede hem çantada taşınırken hem de kolaylıkla sizlere ihtiyacınız olan tüm bakım malzemelerini ve bunların kolaylıkla kullanılması avantajını sağlar.

Bayan bakım setipromosyonları özellikle sektördeki marka olan firmaların ürünleri ile birlikte tam paket olarak da yapılabilmektedir. Bakım seti ürünleri sektörün önde gelen firmaları ile yapılacak anlaşmalar sonucunda her iki tarafın da marka ve logolarının etkin biçimde kullanıldığı bir promosyona dönüşür.

Yine aynı ürün gamında yer alan kozmetik seti de hem bu ürünleri üreten ya da dağıtım/satış kanallarını yöneten firmalar tarafından tercih edilse de aynı zamanda bu ürünler ile müşteriye yaklaşma stratejisi güden firmaların tercihlerindendir.

Bu konuda da kendi üretimi ya da satış hakkına sahip oldukları ürünleri şık bir tasarıma sahip paket ile kozmetik seti promosyonuna dönüştürmek isteyenler için ekonomik ve kaliteli çözümlerimiz mevcuttur.

Her konudaki görüş, öneri ya da sorularınız için bizlere e-posta ya da telefonla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri ziyaret etmek isterseniz de sizleri işyerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.