0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Mezuniyet Cübbesi

 Mezuniyet Cübbesi

Eğitimin bitişi her sene sonunda görkemli bir tören ile kutlanmaktadır, anaokulundan üniversiteye kadar uzanan bu kutlama seremonilerinin vazgeçilmez aksesuarı ise tartışmasız Mezuniyet cübbesi. Uzun süren öğretim dönemlerinin ardından verilen emeklerin karşılığı olarak alınan diploma için düzenlenen törenler mezuniyet cübbesi olmadan eksik kalmış sayılır. Sizler de potansiyel çalışan adaylarınızı ve gelecekteki çalışanlarınızı hatta yöneticilerinizi şimdiden etkilemek ve onlara kendinizi duyurmak için bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnsanların uzun süreli emeklerinden sonra nihayet başardıkları duygusunun vermiş olduğu keyif duygusunu perçinlemek adına düzenlenen seremoniler artık bir gelenek halini almışlardır. Artık küçük ya da büyük demeden her yaştaki öğrenciler için bu güzel ve önemli an önemli bir kutlama törenine dönüşmektedir.

Bu törenlere sadece mezunlar değil, elbette öreticiler de akademisyen cübbesi ile iştirak ederler. Özellikle yükseköğretimin vazgeçilmez simgesi olan bu cübbeler dünyada sadece 3 meslek türüne özel olarak tanımlanmıştır.

Din adamları, yargı mensupları ve üniversitede hocalık yapanlar verdikleri kararlarda dünyevi ve mani baskıları sembolik olarak uzak tutan bu cüppeler sayesinde bağımsız kaldıklarını göstermek amacıyla kullanırlar.

Akademisyen cüppesi yükseköğrenimde hocalık yapan kişilerin özgürlüklerinin ve bağımsızlıklarının sağlanması amacıyla kullanılmaktadır.

Model promosyon olarak bu hem anlamlı hem de özel günlerde sizleri temsil edecek şık ve kaliteli bir tasarımı markanız ile birleştirmek adına ekonomik ve özel bir çalışmayı birlikte yapmak istiyoruz. Sizlere göstereceğimiz mevcut çalışmalarımızı ve bunlardan yola çıkıp birlikte karar vereceğimiz yeni ürünlerimizi de okul cübbesi hatta öğrenci cübbesi seçeneklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Okullara özgü olarak tasarlanacak okul cübbesi ürünleri ile özellikle özel okullar kendi bünyesindeki öğrencilerin mezuniyet törenlerinde markalarını gururla sergileme şanslarına sahiptirler.

Öğrenci cübbesi ürünleri ile yetiştirdikleri ve mezun ettikleri öğrencilerin kendilerine veda törenlerinde hala okullarına bağlı olduklarının ve hayatlarının en önemli zamanını geçirip kendi yaşamları için gereken tüm eğitimi aldıkları bu kurumların sonsuza dek bir üyesi olduklarını hatırlayacaklardır.

Model promosyon olarak sizlerin bu önemli ve gururlu gününüzde yanınızda olmak isteriz, bizleri telefon numaralarımızda ya da elektronik posta yoluyla istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki elektronik postalarınızı müteakip iş gününde cevaplayıp sizler ile iletişime geçeceğiz.