0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Öğrenci Okul Çantası

 Öğrenci Okul Çantası

Her yıl yüzbinlerce yeni çocuğumuz okula başlıyor milyonlarca çocuğumuz ise bir üst sınıfa başlamanın heyecanını yaşıyor. Model promosyon olarak tüm çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında başarılar dileriz.

Öğrenci okul çantası talepleri her yıl çığ gibi büyüyen bir Pazar, promosyon etkinliği açısından markanızı hem uzun vadede hem de her gün evlerde, yollarda ve okullarda temsil edebilecek bir güce sahip olması bu ürünü benzersiz kılıyor.

Yıllarca sadece okul çantası olarak değil aynı zamanda dershane çantası olarak da kullanılması sadece haftanın 5 günü değil 7 günü kullanılan bir araç haline getirmişti Öğrenci okul çantalarını.

Model promosyon tarafından dizayn edilen ve üretilen çeşitli amaçlara yönelik promosyon çanta çeşitlerinden biri olan okul çantası uzun vadeli tanıtımlarda en çok önerdiğimiz ürünlerin başında gelmektedir.

Öğrenci çantası denildiğinde akla sadece eğitim ya da öğretime yönelik promosyon çalışmaları gelmemeli. Evet, belki genel kullanım alanı öğrenciler olsa da bu çantalar evde, yolda ve hatta toplu taşıma araçlarında sizin marka, logo ya da sloganınızı taşıyacak birer gönüllü reklam araçlarıdır.

Bu reklamlar tıpkı futbol takımlarının sırt reklamları gibi etkili bir yöntemdir. Öğrenci sırt çantası sayesinde siz de markanızı yaygın bir şekilde insanlara tanıtabilirsiniz.

Her gün sokaklarda gezinen milyonlarca öğrenci mutlaka sizin de ürün ve markanızı tanıtan bir okul sırt çantası ile dolaştığında bu size olumlu bir marka tanıtım aracı olacaktır.

Model promosyon olarak sadece tanıtım değil aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak da öğrenci okul çantası promosyon ürünlerini kullanmanızı öneririz.

Maddi durumu yeterli olmayan öğrenciler için belirlenen köy kasaba ve hatta büyükşehirlerdeki noktalara doğrudan yapılacak bu tip yardımlar sayesinde hem markanızın saygınlığı artmış olur hem de ihtiyaç sahibi pek çok mağdur öğrenci çok kullanışlı ve fonksiyonel okul çantası sahibi olur.

Öğrenci sırt çantası ürünlerimiz ve daha ek çok ürünümüz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz, aklınıza takılan her konu için de bizi telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. Hatta isterseniz sizlerin ziyareti için kapımız her zaman açıktır.