0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Plastik Bardak

 Plastik bardak

Çağımızın en büyük icadı olan plastik ile hem tek kullanımlık hem de dayanıklı malzemeler üretilebilmekte. Özellikle plastik bardak hijyenin ön plana çıktığı kalabalık ortamlar ya da sağlık sektörü gibi alanlarda tek kullanımlık ürünlerin en başında gelmektedir.

Kalabalık yerlerde hijyenin sağlanması çok daha zor olduğu için tercih edilen tek kullanımlık ürünler sayesinde hastalıkların bulaşması engellenir. Su sebilleri ya da çay kahve otomatlarında yaygın olarak kullanılan bu ürünler hijyenin sağlanmasında en büyük yardımcılardır.

Bunun yanında özellikle yanınızda çoklu miktarda bardak taşımanız gerektiğinde de cam bardakların kırılma riski ile karşı karşıya kalırsınız, oysa plastik bardak ya da plastik kupa sizleri bu dertten kurtaracak dayanıklılığa sahiptir.Hem çok kullanıma uygun olması hem de taşınabilir olması en büyük meziyetlerinden sadece bir kaçı. Bu ürün ile yapılacak promosyon kampanyası, sizlerin markanızı uzun süreli göz önünde tutacak bir ürüne yatırım yapmanız demek olacaktır.

Model promosyon olarak çok farklı ve fonksiyonel özelliklere de sahip olacak şekilde tasarımlar yapmakta ve aynı zamanda bu ürünleri kendi bünyemizde imal edebilmekteyiz. En ekonomik ve ucuz promosyon ürünlerini sizlere sunmak en büyük hedefimizdir.

Serigrafi yöntemi ile üzerlerine her türlü baskının yapılabildiği rengarenk ve her ebatta üretilebilen plastik mug sayesinde sadece bardak değil aynı zamanda şık bir fincan ihtiyacı için de sizlere cevap olacaktır.

İşyerlerinde cam ve seramik kupaların kırılma ve yaralanmalara sebep olmaları söz konusu ise tercihinizi bu yönde kullanıp işyerinizdeki bu tip yaralanmalara karşı önlem alabilirsiniz. Hem dayanıklı hem de güvenli bir ürün seçmiş olmanın rahatlığı sizleri daha iyi hissettirecektir.

Özellikle çalışma ortamının düzensiz olduğu bu tip yerlerde ve saha görevlerinin yapıldığı işlerde plastik termoslar da benzeri şekilde sağlam ve dayanıklı ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir.

Bu termoslar hem içindekini sıcak ise sıcak tutmayı, soğuk ise soğuk tutmayı başarabilen ürünlerdir. Arazide çalışan ya da sürekli hareket halinde olan kişiler için ideal ürünler plastik termoslardır diyebiliriz. Özellikle tek kişilik boyutlar için tasarlanan modellerde kapak bölmesinin fonksiyonel olarak bardak görevi de görmesiyle kullanışlılığı daha da artar.