0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Renk Değiştiren Sihirli Kupa

 Renk değiştiren sihirli kupa

Promosyon ürünlerinde en önemli etkenlerden biri de ilginç ve sürprizlere açık ürünlerin gözde olmasıdır. Renk değiştiren sihirli kupa ile soğuk iken tek renk olan ama içine sıcak bir ürün konulduğunda dış yüzeyi değişen ve ürününüzün reklamını yapan farklı ve dikkat çekici bir kampanyanız olsun istemez misiniz?

Model promosyon sizlere her zaman en yeni ve en ilgi çekici ürünleri sunmaya devam ediyor, renk değiştiren sihirli kupa sayesinde isterseniz iki aşamalı bir kampanyayı da promosyonunuzda aktarma şansına sahipsiniz. Ürün kullanılmadan ve kullanıldıktan sonra etkilerini gösterecek bir mizansen ya da benzeri oluşumlara olanak sağlayan sihirli kupa sayesinde sanki bir televizyon reklamını her promosyon ürününüzde oynatıyormuş gibi olacaksınız.

Özelikle sıcak içecekler için kullanılan bu promosyon çeşidini en iyi taşıyan ürün renk değiştiren mug oluyor. Bu ürün ile en yaygın tüketilen çay kahve gibi sıcak içecekler sizin promosyon kampanyanızın baş aktörleri oluyorlar. Onların da sizler için çalışması ile her gün pek çok kere insanların dikkatini cezbedecek bir süreç sürekli olarak tekrarlanıyor.

Renk değiştiren porselen mug ürünleri hem şık tasarımları hem de orta ve büyük boy gibi farklı ebatları da rahatlıkla içermesi sayesinde etkisini her yerde göstermektedir. Ofislerde ya da evlerde özellikle yemek sonralarının vazgeçilmezi olan büyük boy mug ile içilen sıcak içecekler sizin dikkat çekici sihirli kupa kampanyanız ile markanızı tüm gözlerin odak noktasına taşır.

Renk değiştiren porselen mug ürünlerinin alternatifi renk değiştiren seramik mug ürünleridir. Porselen ürünlerin tercih edilme sebepleri seramik ürünler mat ve donuk iken porselen ürünler açık, şeffaf ve hatta yarı saydamdır. Porselen seramiğe göre daha incedir ve daha şık bir tasarıma imkan verir.

Seramik ürünler ise pişmiş toprak oldukları için porselen ürünlere göre daha sağlam ürünlerdir. Ayrıca dış kaplamalarına yapılacak ek işlemler ile parlaklaştırılması mümkündür.

Renk değiştiren sihirli kupa ürünlerinizi hem dikkat çekici hem de etkin kullanılan bir ürün üzerinde uzun süre taşıyacak kalıcı bir kampanya için tercih etmeniz gereken promosyon çeşididir. Model promosyon olarak sizleri hem web sitemize hem de işyerimize bekliyoruz. Böylece karşılıklı konuşup toptan ve ekonomik bardak imalatı için sizleri bilgilendirebiliriz.