0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara

Promosyon Valiz Etiketi

 Model promosyon olarak Valiz etiketi promosyonlarının ne kadar etkin ve gerekli bir uygulama olduğunu sizlere bir kere daha vurgulamak isteriz. Özellikle seyahat esnasında kendi taşıtınız ile yola çıkmıyor ve bunun yerine otobüs, tren ya da uçak ile seyahat ediyorsanız valizlerinizin kolaylıkla bir başkasının valizi ile karışma riski vardır.

Seri üretimin azizliği sayesinde valizler her ne kadar pek çok desen ve modelde üretilse bile yolculuklarınız sırasında sizinkine benzeyen pek çok birebir valiz ile karşılaşma şansınız ne yazık ki mevcut.  Her boyda ve ebatta üretilen valiz etiketleri sayesinde siz de kendi valizinizi hemen ayırt edebilir ve daha büyük sıkıntılara yol açabilecek karışıklıkları daha doğmadan absorbe edebilirsiniz.

Promosyon aracı olarak da dünyanın her yenini gezen valizlerin üzerinde belirgin bir şekilde markanızın ve logonuzun olması sizler için bir avantajdır. Valiz isimlik sayesinde ürününüze ait renk ve tasarımların da desteklediği kullanışlı ve yaygın bir promosyon etkinliğine sahip olabilirsiniz.

Valiz isimlik her zaman göz önünde ve dikkat çeken bir yerde olması ile markanızı ön plana çıkarma çalışmalarınızda size doğrudan katkı sağlayacaktır. Promosyon malzemeleri konusunda uzman olan Model promosyon ekibi sizlerin ve markanızın en iyi tanıtılabilmesi için her türlü araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapmaktadır. Gelişen teknoloji ve değişen algı yönetim teknikleri ile birlikte klasik promosyon tekniklerini harmanlayıp sizlere özel ve bütçenize uygun çözümler sunmaktadır.

Bavul etiketi gibi aslında oldukça yaygın olan fakat piyasada bulunması zor olan ürünler yaygın kampanyalarınızın en önemli lokomotifi olabilir. Bu gibi ürünler özellikle uzun süreli kampanyalarınızda en yaygın olarak tercih etmeniz gereken ürünlerdir. Uzun kullanım süreleri yanında çoklu paketler ile yapılacak çalışmalar sonucunda görevi biten ürün yerine yenisi kullanılmaya başlayacak ve kampanyanız başlangıç tarihinden çok uzun zaman dilimi sonrasında bile hala aktif olmaya devam edecektir.

 

Kendi tesislerimizde yaptığımız ürün çeşitlerimizi internet sitemiz ya da kataloglarımız aracılığı ile görüp beğenebilirsiniz, bunun yanında eğer istediğiniz ürün kataloglarımızda ya da internet sitemizde yoksa bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Unutmayın kataloğa tüm ürünlerimizi koyma şansımız yoktur, en sık tüketilen ve en popüler ürünlerimiz bu katalogda kendilerine yer bulsa da asıl ürün çeşitlerimiz buradakilerden katbekat daha fazladır.