0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fincan Ve Cezve Takımları

 Fincan ve Cezve Takımları

Bir kahvenin kırk yıl hatırı oluyor peki ya Fincan ve Cezve Takımları promosyonu ile sizce kaç hatır kazanılır? Şaka bir yana her evin ya da iş yerinin vazgeçilmez parçası olan fincan seti sayesinde siz de hatırlı müşterilerinizin Türk kahvesi ikramını kendi markanızı taşıyan ya da ana firmanızın gücünü temsil eden bir etkinlik ile sunabilirsiniz.

Cezve ile birlikte sunulan fincan seti çeşitli sayı ya da ebatlarda olabilmektedir. Bu setler isterseniz yörenizi temsil eden motifler ya da figürler ile süslenebilir. Böylece markanız ve bulunduğunuz yöre ile yapılacak marka çalışmaları desteklenebilir. Fincan ve Cezve Takımları hem bir seri hem de farklı farklı seriler halinde tasarlanabilir.

Model promosyon sizlere en son teknoloji ile bu ürünlere yapılacak baskı tekniklerini kullanıp ekonomik ve ucuz promosyon kampanyaları yürütmenizde yardımcı olur. Hem farklı kampanyalarınızı tek bir promosyon çalışmasında etkin bir şekilde kullanmanız için gereken ayarlamaları sağlamak için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Fincan takımı ile Türkiye’ye özgü kahvenin tadı ile hem yurt içi hem de yurtdışı müşterilerinizi etkileyebilirsiniz. Özel paketinde çeşitli ek ürünler ile desteklenen Fincan ve Cezve Takımları beklentinizi daha da etkin bir seviyeye taşır.

Model promosyon Cezve takımı ürünlerinde gerçek bakır ve el işçiliği dahil pek çok ürünü sizlerin beğenisine sunar. Bu ürünlerin her biri hem şık hem de kullanışlı promosyon malzemeleridir. Bu ürünleri hem kendi bayi ya da şubelerinizde kullanabilir hem de saygın müşterilerinize bir saygı ifadesi olarak sunabilirsiniz.

Aynı zamanda Türk kahvesi yerine Nescafe ya da amerikano tabir edilen filtre kahve seven müşterileriniz için de daha büyük ebatta kahve fincanları üretimlerimizi görebilirsiniz. Standart fincan seti büyüklüğünden kupa büyüklüğüne kadar geniş bir yelpazede bu ürünlere sahip olabilir ve dağıtım için kullanabilirsiniz.

Kahve fincanlarınızı kişiye özel olarak tasarlanabilir ve çalışanlarınız için bir ödül olarak da bu ürünleri şirketiniz içinde moral ve destek kampanyalarında kullanılabilir.

Bu tarz hoş jest ve hediyeler çalışanların moral ve marka bağlılığını arttırıp şirket içi verimliliğinizi yükseltecektir.